Na Berounce se můžete projet na paddleboardech

Vyzkoušet si jízdu po Berounce na moderních paddleboardech a současně tak posilovat svaly na celém těle můžete od července v Řevnicích.

Půjčovna funguje na levém břehu řeky Berounky, nad řevnickou lávkou. Je to v místech, kde řevnická radnice plánuje vybudovat relaxační louku s lavičkami a ohništěm. Již brzy by se tu mělo objevit i nové molo pro snadnější přístup do řeky. Nově tu funguje i občerstvení. Paddleboard je lehké, lehce nafukovací prkno. Sbalený do speciálního batohu ho lze převážet kamkoli. Pádlováním posilujete rovnoměrně celé tělo – nohy, ruce, ale hlavně trup včetně vnitřního svalstva. Jde v podstatě o balanční cvičení, které velmi pomáhá při bolestech zad a krční páteře.

V řevnické půjčovně jsou k dispozici tři typy dětské do 65 kg, do 100 kg a do 120 kg. Půjčení stojí 200 Kč na hodinu, delší čas je zvýhodněný. Prkna si lze půjčit i na více dní. Půjčovna nyní funguje o víkendu a ve všední dny odpoledne. Provozovatelé doporučují předem zavolat na telefon 732 748 111 nebo 732 763 783.

Zdroj: Letovák č.4/2017